KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7596193
nr 759 6193
Blandteknik
2 st, signerad, okänd konstnär, 70x100
Kondition: skadad duk
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 maj 2012
kl 18:26:00
21/5 15:34:06